Kontakt

Du är mer än välkommen att kontakta oss genom att ringa, maila eller använda kontaktformuläret nedan.

Kontor & Utställning
Tel: 08-12 13 40 00
E-post: contact@wasaecotextil.se

Besöksadress:
Sandsborgsvägen 52
122 88 Enskede

 

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

 

VD
Jan Franck
08-12 13 40 01
jan.franck@wasaecotextil.se

Säljare
Bengt Pettersson
070-273 70 77
bengt.pettersson@wasaecotextil.se

Säljare
Pierre Dahlqvist
08-12 13 40 05
pierre.dahlqvist@wasaecotextil.se

Order- & fakturafrågor
Carina Karlsson
08-12 13 40 03
carina.karlsson@wasaecotextil.se

HR
Sanna Franck
08-12 13 40 04
sanna.franck@wasaecotextil.se

Employees-2vopgze2xwbunl6yar3o5c
Sanna Westin på Polhem PR
Presslån/Pressmaterial
sanna@polhem.com

 

 

 

 


 
Wasa Ecotextil AB • Hertig Karls Allé 8 • 647 32 Mariefred • Tel. 08-12 13 40 00 • contact@wasaecotextil.se • www.wasaecotextil.se
Showroom: Sandsborgsvägen 52 • 122 88 Enskede